ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızda Sivil Savunma, Deprem ve Yangın Tatbikatları Başarıyla Gerçekleştirildi.
![Okullarımızda Sivil Savunma, Deprem ve Yangın Tatbikatları Başarıyla Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/18132532_file19-5.jpg)
İşyerlerinde Acil durumlar hakkında yönetmelik gereği okullarımızda personel tahliyesi ,deprem ve yangın tatbikatları Korgan İlçe MEM koordinesinde başarıyla gerçekleştirildi. Öğrencilerin de merak ve heyecanla katılım gösterdiği tatbikatların akabinde öğrencilerimize ikaz/alarm, tatbikat ve yangın sistemleri ile alakalı olarak okul sivil savunma kulüplerince bilgiler verilerek tatbikatlar tamamlanmıştır.