ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Kaymakamımız Sayın Engin TOK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN, İlçemizi Ziyaret Eden Ordu Valimiz Sayın Seddar Yavuz´u Karşıladılar.
![İlçe Kaymakamımız Sayın Engin TOK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN, İlçemizi Ziyaret Eden Ordu Valimiz Sayın Seddar Yavuz´u Karşıladılar.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/16222432_IMG-20190314-WA0136.jpg)
Bazı ziyaret, inceleme ve temaslarda bulunmak üzere ilçemizi ziyaret eden Ordu Valimiz Sayın Seddar YAVUZ´u İlçe Kaymakamımız Engin TOK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaşımız karşıladı.