ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde 8 Mart Kadınlar Günü Kutlama Programı Yapıldı.
![İlçemizde 8 Mart Kadınlar Günü Kutlama Programı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/08135347_IMG_9685_kopya.jpg)
İlçemizde 8 Mart Kadınlar Günü Kutlama Programı İlçe Kaymakamımız Sayın Engin TOK başkanlığında Korgan Anadolu Lisesinde yapıldı. Programda İlçe Protokolü de hazır bulundu. Korgan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Hatice DURAK´ın yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan program, Korgan Anadolu Lisesi ve Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlamış olduğu şiir ve tiyatro gösterileriyle devam etti.