"Her Zaman Her Yerde Herkes İçin Eğitim" Sloganıyla Hayat Boyu Öğrenme Haftasını Kutladık
![](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05163927_whatsappimage20240605at16.20.431.jpg)
1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası münasebetiyle Korgan Halk Eğitimi Merkezimiz tarafından hazırlanan etkinliklerin yer aldığı program renkli anlara sahne oldu.
İstiklal Marşı'mızın okunması ile başlayan program, halk oyunları gösterileri, müzik dinletisi ve ?? sporcu öğrencilerin gösterimi ile devam etti.
Programda, Halk Eğitimi Merkezimiz tarafından Eylül-Haziran tarihleri arasında açılan kurslarda ortaya çıkan ürünler sergilendi ve Filistin halkının yararına Kermes düzenlendi.
Korgan Kapalı Pazar Yerinde gerçekleştirilen programa, İlçe Kaymakamımız Ensar ÇELİK, Korgan Belediye Başkanı Sait KORGAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, kurum amirleri, okul ve kurumlardan idareci, öğretmen, öğrenciler ve misafirler katıldı.
Kaymakamımız Ensar ÇELİK, yöresel kıyafetler, baston yapımı, ahşap kaşıkçılık, hat sanatı, kaligrafi, ? resim, müzik, dikiş nakış ürünlerinin sergilendiği stantları gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Korgan halkının da yoğun teveccüh gösterdiği program, ziyaretlerin tamamlanmasının ardından sona erdi.