ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Mirasınız Kitap Olsun" projesi kapsamında ilçemize gönderilen kitaplar öğrencilerimiz ile buluştu.     Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ve Üsküdar Belediyesi işbirliğiyle yürütülen ‘Mirasınız Kitap Olsun’ kampanyası kapsamında ilçemize gönderilen çeşitli türden kitapların ilçemizde bulunan okul kütüphenelerine dağıtımı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, Şube Müdürümüz Nazım MANGUŞ, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin de katılımıyla gerçekleştirildi.

Yapılan etkinlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Murtaza ALAN kütüphaneler ve gençecik beyinlere ışık tutan kitaplar hakkında şunları söyledi: "Kitabı su kadar, hava kadar vazgeçilmez saymalıyız. Televizyon karşısında tükettiğimiz zamanı, kitaplardan esirgememeliyiz. Hatta hepsini bırakıp, en iyi arkadaş dediğimiz kitapların hakkını teslim etmeliyiz. İnsanlığın bıraktığı en büyük miras; kütüphanelerimizde, sessiz raflar arasında saklı bir hazine olarak sizleri beklemektedir. Hepimizin en büyük görevi, bu değerli hazineyi okuyarak sahiplenmek, geleceğe miras olarak bırakmaktır."

    Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN öğrencilerimizi kitap ile buluşturan böyle güzide bir projeyi yürüten Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ve Üsküdar Belediyesi´ne teşekkür etti. Etkinlik topluca kitap okumanın ardından sona erdi.

 

 

 

Tepe Mahalle Hükümet Sokak No4 Hükümet Konağı Binası Kat 4 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.