ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liseler Arası Futbol Turnuvası Final Maçı Yapıldı.

Liseler Arası Futbol Turnuvası Final Maçı Yapıldı.

          Korgan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen "Liseler Arası Futbol Turnuvası" final maçı Korgan İlçe Stadyumunda oynandı.

          Final müsabakasını İlçe Kaymakamımız Mustafa AYVAT,  İlçe Garnizon Komutanı Ali YILDIZ, Cumhuriyet Savcısı Ali Serhat ŞAHİN, İlçe Hakimi Samet UYSAL, Ziraat Bankası Müdürü Orhan ÇÖPOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN ve okul müdürleri birlikte izlediler.

          Korgan Anadolu Lisesi ile Çayırkent Çok Programlı Anadolu Lisesi arasında geçen seyir zevki yüksek maçın galibi Çayırkent Çok Programlı Anadolu Lisesi oldu. 

         Maç sonrasında İlçe Kaymakamımız Mustafa AYVAT, turnuvanın kazanan takımı olan Çayırkent Çok Programlı Anadolu Lisesine kupalarını taktim etti. Turnuva, protol üyelerinin Çayırkent Çok Programlı Anadolu Lisesi takım oyuncularına madalyalarını taktim etmelerinin ve toplu fotoğraf çekiminin akabinde son buldu.

 17-05-201617-05-201617-05-201617-05-201617-05-2016

Tepe Mahalle Hükümet Sokak No4 Hükümet Konağı Binası Kat 4 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.