ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Korganlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

İstanbul Korganlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

      İstanbul Korganlılar Derneği Başkanı İsmet GÖKÇEN, dernek yönetim kurulu üyelerinden Salim DERE, Rafet AZER, Nazım IŞIKLI, Mustafa IŞİNDEN İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN´ı makamında ziyaret etti.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, dernek yönetim kurulu üyelerine Korgan´da davem eden eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve İstanbul Korganlılar Derneği´nin Korgan eğitim camiasına vermiş olduğu destekden dolayı Dernek Başkanı İsmet GÖKÇEN´e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

       İstanbul Korganlılar Derneği Başkanı İsmet GÖKÇEN, Korgan´da eğitim alanında yapılan güzel çalışma ve etkinlikleri yakından takip ettiklerini belirterek her daim Korgan eğitim camiasının yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyledi.

      İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinden sonra İstanbul Korganlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, Şube Müdürlerimiz Nazım MANGUŞ ve Ercan DÜZÜCÜ ile birlikte Korgan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Pansiyonunu ziyaret ettiler. 

06-05-201606-05-201606-05-201606-05-201606-05-2016

Tepe Mahalle Hükümet Sokak No4 Hükümet Konağı Binası Kat 4 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.