ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Okullarına Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden Spor Malzemesi Desteği

İlçemiz Okullarına Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden Spor Malzemesi Desteği

        Öğrencilerimizin sportif faaliyetlere katılımını artırmak amacı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan işbirliği protokolü kapsamında Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce alınan spor malzemeleri  düzenlenen program ile ilçemizdeki okullara dağıtıldı.  Korgan Anadolu Lisesi bahçesinde yapılan programda Çatalpınar Kaymakamı ve Korgan Kaymakam Vekili Sn. Eyyüp Batuhan CİĞERCİ,Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Mustafa GENÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN, Korgan Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Selahattin KİRAZOĞLU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Kenan KÖKLÜKAYA , Korgan Gençlik Spor İlçe Müdür Vekili Alper Kaan ERDEM  tarafından okullarımıza spor malzemelerinin dağıtımını gerçekleştirildi.

       Korgan Kaymakam Vekilimiz Sn. Eyyüp Batuhan CİĞERCİ programda hazır bulunan sporcu öğrencilerle sohbet ederek katılacakları müsabakalarda öğrencilere başarılar diledi.

 

 

08-12-202108-12-202108-12-202108-12-2021

Tepe Mahalle Hükümet Sokak No4 Hükümet Konağı Binası Kat 4 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.