ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Protokolünden Çayırkent Mahallesindeki Okullarımıza Ziyaret

İlçe Kaymakamımız Sayın Erkan KAÇMAZ, Belediye Başkanı Tuncay KİRAZ, İlçe Emniyet Amiri Nadir ÖZDEMİR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN Çayırkent Mahallemizdeki Okulları ziyaret ettiler.
İlçe Protokolünden Çayırkent Mahallesindeki Okullarımıza Ziyaret

   Ziyarette öğrencilerle yakından ilgilenen İlçe Kaymakamımız Sayın Erkan KAÇMAZ ve beraberindekiler okul İdarecileri ve Öğretmenlerlede bir araya gelerek okullardaki öğretimin kalitesini artırabilmek için neler yapılabileceği hususunda fikir alışverişinde bulundular.

   Öğrencilerimizin öğretim kalitesini artırmak için başarıya ulaşma hususunda ellerinden gelen tüm imkanları kullanmaya hazır olduklarını ifade eden İlçe Kaymakamımız öğrencilere daha çok çalışmaları ve başarılı olmaları için önerilerde bulundu. Eğitimin ülkemizin geleceği ve gelişimi için büyük önem taşıdığını dolayısıyla Eğitime yapılan yatırımın en karlı yatırım olduğunu söyledi. 

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN Eğitime olan desteklerinden dolayı Kaymakamımız Sayın Erkan KAÇMAZ´a Belediye Başkanımız Tuncay KİRAZ´a ve İlçe Emniyet Amiri Nadir ÖZDEMİR´e Teşekkür etti.

Tepe Mahalle Hükümet Sokak No4 Hükümet Konağı Binası Kat 4 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.