ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN ve Şube Müdürümüz Kenan KÖKLÜKAYA, ilçemiz Anadolu Lisesi'nde oluşturulmakta olan "E-Sınav Merkezi" çalışmalarını yerinde inceledi. E-Sınav Merkezi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN ve Şube Müdürümüz Kenan KÖKLÜKAYA, ilçemiz Anadolu Lisesi'nde oluşturulmakta olan

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN ve Şube Müdürümüz Kenan KÖKLÜKAYA, ilçemiz Anadolu Lisesi'nde oluşturulmakta olan "E-Sınav Merkezi"  çalışmalarını yerinde inceledi. E-Sınav Merkezi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Fatsa ilçe ziyaretinde İlçe Millî Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA ile birlikte, ilimiz Altınordu ve Ünye ilçelerinin ardından Fatsa'da kurulumu yapılan E-Sınav Merkezini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

 

Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyon hedeflerinden biri olan Elektronik Sınav (E-Sınav) Merkezlerinin ülke genelinde yaygınlaştırılması çalışmaları kapsamında, Altınordu ve Ünye'de faaliyette bulunan E-Sınav Merkezi'nin ardından Fatsa E-Sınav merkezinin kurulumu tamamlandı.

 

Korgan E-Sınav Merkezi'miz hizmete girdiğinde aynı anda 22 öğrenci/kursiyer internet üzerinden sınava girebilecek olup; e-sınav merkezinde öğrenciler randevu sistemiyle haftanın her günü, istedikleri saatte ve sınav stresi yaşamadan sınavlara girebilecek ve sınav sonuçlarını hemen sınav bitiminde kapıda bulunan "Kiosk'lardan" öğrenebilecekler.

14-06-202114-06-2021

Tepe Mahalle Hükümet Sokak No4 Hükümet Konağı Binası Kat 4 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.